Levné vyklízení a úklid bytů

Vedle stěhování bytů je vyklízení a úklid nejčastější službou, kterou PIXO Stěhovák Praha poskytuje. Nejčastěji jde o vyklízení zakoupených nebo zděděných nemovitostí, jako jsou byty, domy, sklepy, garáže, půdní prostory, sklady a další nebytové prostory.

Vyklízecí a úklidové služby jsou rovněž velmi často využívány realitními makléři či majiteli nemovitostí, kteří naopak potřebují danou nemovitost prodat, kdy před samotným prodejem je nutné byt, dům, sklep či garáž připravit k prodeji, tzn. vyklidit a odstranit vše, co není součástí prodeje. Vyklizený byt jednak vypadá opticky větší, což zvyšuje šanci na jeho prodej, zároveň potenciální kupec není rušen myšlenkami na to, co si počne se starým nábytkem a dalšími nepotřebnými věcmi, které se v bytě nacházejí.

Samozřejmostí je i ekologická likvidace a odvoz na sběrný dvůr starého nábytku, koberců, odpadu a dalších nepotřebných věcí. Ve vyklizeném bytě či jiné nemovitosti následně provedeme kompletní úklid tak, aby byla připravena k nafocení a prodeji, popřípadě k předání novému majiteli.

Časovou náročnost vyklízení lze jen těžko odhadovat, může se pohybovat od 2 hodin až třeba po celý den, a to podle velikosti vyklízeného objektu a objemu věcí, které je potřeba vyklidit a odvézt na sběrný dvůr.

U vyklízení a odvozu na sběrný dvůr je potřeba upozornit na jedno důležité omezení. Vzhledem k tomu, že sběrné dvory jsou o víkendech a svátcích uzavřeny, je ideální směřovat objednávky této služby na dopoledne pracovního dne, kdy je možné ještě týž den odpad ve sběrném dvoru odevzdat. Navečer pracovních dní či víkendy tuto službu rovněž poskytujeme, vyklízení a odvoz je však nutné objednat v dostatečném časovém předstihu.

Nezávazná poptávka vyklízení a úklidových službách

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Neváhejte a poptejte vyklízecí služby u naší profesionální stěhovací a vyklízecí firmy.