Levná autodoprava a přepravní služby

PIXO Stěhovák Praha je firma založená v Praze v roce 2011 zabývající se profesionálními přepravními a stěhovacími službami. Od svého vzniku se snažíme vyjít maximálně požadavkům svých klientů. Mezi naše klienty patří jak jednotlivci, tak i firmy, pro které zajišťujeme pravidelnou dopravu a rozvážku jejich zboží. Dlouhodobé spolupráce jsou řešeny s klienty individuálně jako projekty, kdy se především nastavují přesné podmínky výhodné pro obě strany.
Disponujeme dodávkovými a skříňovými vozidly od 9 do 43 m3.
 

Doprava pro firmy

Nabízíme dopravní služby firmám, které potřebují převážet zboží nebo materiál v rámci vnitropodnikového procesu, tak i ke koncovým zákazníkům. Službu autodopravy velmi často spojujeme i se stěhovacím servisem, kdy se zboží fyzicky dostane k zákazníkovi až domů. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou školení ve svém oboru a tím zabezpečují bezpečné zacházení se stěhovaným zbožím.
Každou spolupráci s firmou nastavujeme individuálně především z pohledu potřebného vozového parku, nároků na ochranu přepravovaného nákladu, výše pojištění přepravovaného nákladu, nadstandartní stěhovací služby atd.
 

Garance času dodání

Chápeme požadavky a potřeby našich zákazníků, kdy v některých případech je nezbytné dopravit zboží do cíle v přesně stanovenou dobu. Na základě individuální dohody vám proto dokážeme garantovat čas dodání do cíle a v takovém případě náš řidič vyrazí s nákladem s dostatečnou časovou rezervou, aby i v případě špatné dopravní situace dorazil do cíle v dohodnutém čase.

Potřebujete dopravu pro svoje zboží? Napište nám.

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Neváhejte a poptejte stěhovací služby u naší profesionální stěhovací a dopravní firmy.