Mám zájem o pronájem užitkového vozidla

V případě, že chcete využít našeho zapůjčení vozidla, prosíme o vyplnění následujícího formuláře. Po jeho odeslání Vás budeme co nejdříve kontaktovat s cenovou nabídkou.

Půjčovna dodávek Praha

PIXO Stěhovák Praha nabízí levné zapůjčení skříňové dodávky do 3,5 tuny těm, kteří chtějí mít opravdu to nejlevnější stěhování v Praze. Půjčovna skříňových dodávek do 3,5 t rozšiřuje naše stěhovací služby i pro ty, kteří se chtějí přestěhovat svépomocí a potřebují k tomu pouze stěhovací auto. Výhodou všech našich dodávek, včetně těch skříňových, je, že jsou do 3,5 tuny, takže si je mohou půjčit a řídit je všichni ti, co mají řidičské oprávnění skupiny B, což je běžný řidičský průkaz na osobní automobil.

 

Půjčovna skříňových dodávek

Půjčovna dodávek Praha provozovaná firmou PIXO Stěhovák Praha se zaměřuje na půjčování dodávek se skříňovou nástavbou. Těmito vozy jste již schopni uskutečnit relativně velké stěhování, přičemž k jejich řízení stačí řidičský průkaz skupiny B a jejich řízení se neliší od obyčejných dodávek. Nicméně užitečný objem nákladního prostoru je bezmála dvojnásobný. Kromě nízkých cen za půjčování dodávek je další předností pronájem dodávky bez kauce! To znamená, že při zapůjčení naší dodávky předem zaplatíte pouze výpůjčné za požadovaný počet dní.

Ceník pronájmu dodávek

Počet dnů pronájmu 1-3 4-9 10-16 17-23 24-30
Peugeot Boxer 2,5 D 2 000,- Kč/den 1 800,- Kč/den 1 600,- Kč/den 1 500,- Kč/den 1 400,- Kč/den

 

V ceně pronájmu vozidla jsou neomezené kilometry.

 

Příklad zapůjčení skříňové dodávky

Cena pronájmu vozidla na 1 den, během kterého vozidlo ujede 80 km, bude 2 000,- Kč. Vozidlo je při předání zákazníkovi natankované s plnou nádrží a zákazník jej rovněž vrací s plnou nádrží. Před předáním vozidla je se zákazníkem sepsána smlouva o pronájmu a zákazník je seznámen s užíváním vozu. Zákazník se musí prokázat 2 doklady totožnosti, přičemž jeden z nich musí být platný řidičský průkaz. Vozidlo je vybavené GPS lokátorem.