Ceník levného stěhování - stěhovací servis s garancí nejnižší ceny

Nabízíme profesionální přístup ke každému našemu zákazníkovi, nabízíme prvotřídní stěhovací služby a přesto Vám garantujeme, že cena za Vaše stěhování bude ta nejnižší. Stačí zaslat konkurenční cenovou nabídku a my vám vyjdeme vstříc cenou ještě lepší. Kvalita poskytovaných služeb není tímto omezena. Záleží nám na každém zákazníkovi, který chce využít naše služby a chceme, aby byl maximálně spokojený.

Orientační cenu za stěhování určíme podle Vámi uvedených informací, které lze jednoduše zaslat prostřednictvím formuláře níže. Přesnější odhad ceny pak stanovíme dle osobní prohlídky, kterou přímo u Vás provedeme ZDARMA.

Ceník stěhování a přepravy zboží

Přibližnou cenu stěhování si můžete spočítat sami dle platného ceníku, ale pro přesnější kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. Vyplňte formulář níže a my Vám sdělíme, kolik vás stěhování dle zadaných parametrů bude stát.
 • 750,- Kč/hod za auto s řidičem (řidič se samozřejmě aktivně podílí na stěhování)
 • 1200,- Kč/hod za auto s řidičem a 1 pracovníkem
 • 1600,- Kč/hod za auto s řidičem a 2 pracovníky
 • 400,- Kč/hod každý další pracovník vč. dopravného
 • 12,- Kč/km mimo Prahu (dodávkové vozidlo 10 m3)
 • 15,- Kč/km mimo Prahu (skříňové vozidlo 16 m3)
 • 18,- Kč/km mimo Prahu (auto 24 m3)
 • 50,- Kč za 1 patro a 1 kus (u břemen těžších jak 70 kg nebo větších jak 150 cm)
 • Je účtována každá započatá 1/2 hodina.
 • Minimální cena objednávky stěhování je 2000,- Kč (auto s řidičem), 2400,- Kč (auto s řidičem a dalším pracovníkem)
 • ZDARMA ekologická likvidace vašeho odpadu ze stěhování (fólie, igelity, obaly, krabice)
 • stěhování o víkendech a svátcích bez příplatku (platí pouze při objednání stěhování s předstihem minimálně 10 pracovních dní, jinak je stěhování o víkendech a svátcích s příplatkem 30 %). U objednávek stěhování na víkendy a svátky je požadována záloha ve výši 30 % z odhadnuté ceny stěhování
 • v případě objednávky méně než 24 hodin před samotným stěhováním může být účtována individuální přirážka, s jejíž výši bude zákazník předem seznámen

Uvedené ceny jsou bez 21 % DPH. Jsme plátci DPH.

Poptejte nezávazně naše stěhovací služby. Online poptávka stěhování, vyklízení a přepravy

Chcete znát orientační cenu, za kolik vás PIXO Stěhování Praha přestěhuje, vyklidí starý byt nebo doveze například nový nábytek? Zanechte mu svůj vzkaz s výše uvedenými údaji a Stěhovák Praha vám obratem pošle svoji cenovou kalkulaci.

Cenová nabídka levných stěhovacích služeb

V případě, že nemáte představu, za jak dlouho naši pracovníci stěhování zvládnou, pošlete e-mailem nebo přes kontaktní formulář následující údaje a stěhovací firma PIXO Stěhování Praha Vám pošle cenovou nabídku:

 • adresa nakládky/vykládky
 • patro ze / do kterého se bude stěhovat
 • zda-li je v domech osobní / nákladní výtah
 • přibližný počet věcí, které unese 1 pracovník
 • počet věcí a alespoň orientační rozměry věcí, které unesou 2 pracovníci (např. lednička, pračka, šatní skříň, postel, sedací souprava, stůl, apod.)
 • zda bude nutná demontáž / montáž větších kusů nábytku
 • pro lepší komunikaci a rychlejší kontaktování nám zanechte ve formuláři i Vaše telefonní číslo, náš ochotný pracovník vás popřípadě kontaktuje ohledně ujasnění podrobností vašeho stěhování
   

Modelové příklady stěhování

Pro lepší představu na kolik Vás takové stěhování přijde:

1. stěhování bytu 1+kk:

Stěhování malého bytu o dispozici 1+kk ve 2. patře bez výtahu, který je obývaný jedním člověkem.

Výčet věcí: šatní skříň, postel, televizor, psací stůl a kancelářská židle, osobní věci ve 20 krabicích o rozměru cca 60 x 40 x 40 cm, tzv. "banánovka".

Stěhování bude probíhat do bytu obdobné velikosti 1+kk ve 3. patře bez výtahu. Doba přejezdu z adresy A na adresu B 15-30 minut.

Cena: 2 800 - 3 300,- Kč

2. stěhování bytu 2+1:

Stěhování středního bytu o dispozici 2+1 v prvním patře s osobním výtahem, ve kterém žije mladý pár.

Výčet věcí: 2x šatní skříň, velká postel 160 x 200 cm, televizor, jídelní stůl a 4 židle, 2x jízdní kolo, psací stůl a kancelářská židle, osobní věci v 40-50 krabicích o rozměru cca 60 x 40 x 40 cm, tzv. "banánovka".

Stěhovat se bude do bytu ve 3. patře bez výtahu. Doba přejezdu z adresy A na adresu B 30 až 45 minut.

Cena: 4 500 - 5 900,- Kč

3. stěhování bytu 4+1:

Stěhování většího bytu 4+1 ve čtvrtém patře s nákladním výtahem, ve kterém žije 4 členná rodina.

Výčet věcí: 4x šatní skříň, velká postel 160 x 200 cm, 2x dětská postel, televizor, PC sestava, jídelní stůl a 4 židle, 2x psací stůl a kancelářská židle, 2x jízdní kolo, osobní věci v 70-100 krabicích o rozměru cca 60 x 40 x 40 cm, tzv. "banánovka".

Stěhovat se bude do bytu ve 2. patře s osobním výtahem. Doba přejezdu z adresy A na adresu B 15-30 minut.

Cena: 8 000 - 9 900,- Kč

 

Vetší dispozice, především u stěhování firem, řešíme na základě individuálního přístupu a osobní návštěvy technika přímo u Vás.

Uvedené ceny jsou pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím některé z níže uvedených možností: