Profesionální a levné stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří a komerčních prostor, jako prodejny či sklady, patří k nejběžnějším poskytovaným službám stěhovací firmy PIXO Stěhovák Praha.

Jedná se většinou o stěhovací služby, které vyžadují dělší přípravu, aby vše proběhlo v naprostém pořádku a nebyl narušen chod vaší firmy.

Podrobný postup při stěhování firem a kanceláří

Máte-li zájem o přestěhování kanceláře nebo jiného objektu, tak nás prosím kontaktujte následujícími způsoby:

  • zavoláte na telefonní číslo +420 606 99 55 99
  • nebo zašlete poptávku e-mailem nebo vyplňte krátký formulář

Po obdržení Vaší objednávky ji k rukám dostane náš pověřený technik a na základě toho vás kontaktuje s žádostí o veškeré možné doplňující informace, aby Vám mohl poskytnout přesnou kalkulaci vašeho stěhování. Důležitými aspekty je především počet stěhovaného nábytku, rozsah demontáži a následné montáže, vzdálenosti apod.

PIXO Stěhování Praha nabízí komplexní stěhovací služby. Proto je samozřejmostí nejen objednání stěhování kanceláří, ale také balení nábytku, zajištění obalového materiálu. Zajistíme i vyklízení a následnou ekologickou likvidaci nepotřebných kusů.

U stěhování kanceláří je vhodná prohlídka našeho technika. Návštěva technika vás nezavazuje k využití našich služeb. Při této prohlídce technik zjistí rozsah věcí k přestěhování, podmínky v místech nakládky a vykládky, určí počet a velikosti stěhovacích vozidel a potřebný počet pracovníků. Následně s vámi domluví podrobnějsí detaily stěhování, například ohledně balení počítačové techniky, počtu krabic, seznam věcí k likvidaci apod. Nakonec s vámi stanoví termín a harmonogram stěhování a při menším rozsahu stěhování vám technik sdělí i předběžnou cenu za stěhování. Při větším rozsahu vám bude po prohlídce cenová kalkulace doručena domluveným způsobem.

V den stěhování by měli být krabice připravené ke stěhování popsány jménem vlastníka a číslem kanceláře (patrem), aby bylo ulehčené umístění a vybalování. V domluvený den a čas dorazí náš tým s technikou. Po naložení veškerých věcí se přejíždí na vykládku, kde se podle harmonogramu a plánků kanceláří, umisťuje nábytek na určené místo. Označené krabice jsou umisťovány podle popisů do konkrétních kanceláří.

"VIP" stěhování na míru - stěhování s detaily

Oproti stěhování bytů mívají zákazníci často speciální požadavky. Obvykle je nutné kanceláře přestěhovat velmi rychle, aby nebyl narušen výkon práce zaměstnanců. V takových případech přichází na řadu tzv. VIP stěhování kanceláří. Znamená to, že zaměstnanci si zabalí pouze svoje osobní věci a stěhovanou kancelář opustí.

Stěhování kanceláří Praha - PIXO Stěhovák PrahaStěhování kanceláří levně - PIXO Stěhovák Praha

 

Naši stěhováci nejprve kancelář nafotí. Poté do krabic naskládají obsah skříní, vypnou a odpojí veškerou výpočetní techniku v kanceláři, stěhované věci, které by při stihování mohli utrpět újmu, pečlivě zabalí do bublinkové fólie, označí a následně odnesou do stěhovacího auta. Takto je vyklizena celá kancelář včetně květináčů, obrazů, stolních lampiček, věšáků apod.

Po přejezdu na novou adresu, kde se má nacházet stěhovaná kancelář, naši stěhováci díky pečlivé fotodokumentaci staré kanceláře a označení všech stěhovaných předmětů zařídí novou kancelář přesně tak, jak byla ta stěhovaná, včetně všech šanonů, dokumentů atd. Na závěr přijde náš proškolený technik, který zapojí výpočetní techniku tak, aby zaměstnanci do nové kanceláře mohli jen přijít, přinést si osobní věci, vytáhnout hrnek na kafe a mohli začít pracovat.

Pochopitelně je VIP stěhování kanceláře možné pouze v případě, že se stěhuje z místností do místností, které mají alespoň přibližnou dispozici a výměru. Ani PIXO Stěhovák Praha ale nezvládne VIP stěhování kanceláře s pěti pracovními místy a výměře 40 m2 do místnosti o výměře 15 m2.

 

Obrazová ukázka z VIP stěhování kanceláře:

Před stěhováním                                                                        Po stěhování

Stěhování kanceláří - PIXO Stěhovák PrahaStěhování kanceláří - PIXO Stěhovák Praha 

 

Časová náročnost stěhování kanceláří je zpravidla vyšší, než obvykle bývá u stěhování bytů či malých domácností. Stěhování kanceláří včetně všech služeb málokdy trvá kratší dobu než 5 hodin. Vzhledem k tomu, že naši zákaznící si přejí, aby byl v co možná nejmenší míře narušen chod stěhované kanceláře, poptávají tuto službu na víkendy či svátky. PIXO Stěhovák Praha stěhuje o víkendech a svátcích bez příplatku za stejné ceny jako v pracovní dny, je však nutné tuto službu i vzhledem k její náročnosti objednat minimálně s předstihem 10 pracovních dní.

Nezávazná poptávka stěhování

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Neváhejte a poptejte stěhovací služby u naší profesionální stěhovací firmy.